środa, 28 marzec 2018 16:37

O nas

Written by
(0 votes)

Pracownia krawiecka „JOLANDA” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów od 12 lat. Kreatywność i pomysłowość pracowników firmy daje wiele satysfakcji klientom. Szyjemy dla klientów prywatnych, jak również dla startujących w zawodzie projektantów.

Już jako mała dziewczynka przejawiałam zainteresowanie krawieckie. Śledziłam pracę mojej babci, która była krawcową. Z reszty ścinków wyczarowywałam kreacje dla lalek. Dalsze moje życie, to technikum odzieżowe, które zakończyłam egzaminem maturalnym. W dorosłym już życiu, moja praca nadal związana była z zawodem. Wreszcie przed 12 laty otworzyłam własną pracownię, która daje mi wiele satysfakcji i zmysłowości. Wierzę, że spełniam oczekiwania najbardziej wymagających klientek.

Zajmujemy się również naprawą i przeróbką odzieży. Jesteśmy na tyle profesjonalni, że przy pomocy różnych dodatków krawieckich wyczarowujemy modne kreacje. Swój zawód wykonujemy rzetelnie. Jakość wykonywanych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Przy pracowni istnieje sklep pasmanteryjny oferujący różne dodatki krawieckie oraz odzież wyprodukowaną przez pracownię.

Dodatkowo zajmujemy się projektowaniem i szyciem rozmaitych firan, zasłon, lambrekinów oraz innych elementów wystrojów wnętrz. Nasza pracownia to miejsce dla kobiet pragnących podkreślić swoją osobowość i niezależność.

Jeżeli lubisz wyróżniać się strojem i nie podoba ci się asortyment popularnych sklepów odzieżowych oferujemy szycie zaprojektowanych przez Ciebie lub pracownie strojów idealnie dopasowanych do twojej sylwetki. Wreszcie możesz cieszyć się unikalną odzieżą.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Read 1330 times
Joanna

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

yoursitename.com/